Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Portálový rozcestník (R001)

Rozcestník / Signpost

Funkce nabízené rozcestníkem jsou navázány na identitu přihlášeného uživatele. Rozcestník je v současné době dostupný pouze pro přihlášené studenty a vyučující.

The functions provided by the Signpost depend on the identity of the logged-in user. The Signpost is currently available to registered students and teachers only.

ISIC - Webová žádost pro ak. rok 2016/2017 Nápověda

ISIC - Webová žádost pro ak. rok 2016/2017

Sběr žádostí o prodloužení pro akademický rok 2016/2017 byl ukončen.

Revalidační známky budou k dispozici na příslušných studijních odděleních od 12.12.2016. Vydány budou po předložení dokladu o zaplacení a průkazu studenta s licencí ISIC.

 
Nabídky pro absolventy Nápověda

Nabídky pro absolventy

JOB CENTRUM

Job Centrum UTB nabízí studentům a absolventům bezplatné služby kariérního poradenství (pomoc při sestavování životopisu, motivačního dopisu apod.).
Na našich nových webových stránkách najdete přes 200 pracovních nabídek z různých oborů (HPP, ČPP, stáže a praxe, brigády). 
Každý semestr pro Vás připravujeme zajímavé workshopy a přednášky , které Vám pomohou při vstupu na pracovní trh. 
V případě zájmu nás najdete na U13 nebo nám napište na jobcentrum@utb.cz.

 
Nabídky pro studenty Nápověda

Nabídky pro studenty

Nakladatelství UTB ve Zlíně

  • Nabídka vazby bakalářských a diplomových prací

Studenti, využijte naši nabídku vazby bakalářských a diplomových prací!
Kromě toho, že jsme levní, vám také dokážeme poradit s úpravou formální stránky vašich prací. A vše si můžete zařídit pohodlně přímo z vašeho počítače. Dále nabízíme také vazbu a tisk disertačních prací. Více informací naleznete zde: Bakalářské, diplomové a disertační práce.

 
E-mailové schránky Nápověda

E-mailové schránky

E-mailové schránky studentů UTB ve Zlíně byly ke dni 9. 9. 2016 přesunuty na službu Microsoft Office 365.

Přihlášení ke službě Office 365 - http://office365.utb.cz

Více informací o přístupu ke službě Office 365 naleznete na http://www.utb.cz/cvt/office365

 
Přihlášení do STAGu Nápověda

Přihlášení do STAGu

  • Přihlašovací údaje

- Přihlašujete se stejně jako do univerzitní počítačové sítě. Prvotní přihlášení je nastaveno na vaše rodné číslo bez lomítka.

  • Změna hesla

- Svoje heslo si můžete sami změnit pomocí formuláře na adrese passwd.utb.cz.

  • Zjištění hesla

- Pokud neznáte své uživatelské jméno, neznáte heslo, použijte aplikaci pro vygenerování nového hesla pomocí formuláře na adrese user.utb.cz.

- Pokud máte v databázi STAGu správně vyplněný váš soukromý email, bude na něj zasláno vaše uživatelské jméno a heslo do STAGu.

- Pokud Vám systém hlásí "Ve STAGu není vyplněn Váš e-mail nebo jste zadali špatně rodné číslo.", nejste ještě ze strany studijního oddělení zapsán(a) ke studiu. Vyčkejte několik dní.

- Uživatelé Gmail, zkontrolujte si složku SPAM, zda vámi vygenerovaný email s uživatelskými údaji nebyl označen jako nevyžádaná pošta.

- Jestli vám vygenerovaný mail opravdu nepřijde, obraťte se osobně na své studijní oddělení, aby Vám v databázi doplnili správnou emailovou adresu.

  • Problémy

- Pokud máte s přihlášením problémy a nemůžete si sami heslo změnit nebo zjistit, obraťte se na e-mail portal@utb.cz. Do emailu prosím popište, jak jste při přihlašování postupovali.

 
Přístup do STAGu Nápověda

Přístup do STAGu

  • Prohlížení

Pro pouhé prohlížení údajů ve STAGu – záložka Prohlížení, se není nutné přihlašovat.

  • Práce

Práce v samotném systému se liší podle uživatelské role – Student, Vyučující. Obě skupiny uživatelů mají po přihlášení přístup pouze ke svým údajům.  Více informací o možnostech portálové verze STAGu, včetně návodů, naleznete na stránkách tvůrců tohoto systému – is-stag.zcu.cz/napoveda.

  • DEMO STAG ZČU

V případě, že si některými kroky v portálu nebudete jisti, můžete vyzkoušet testovací portál na adrese stag-demo.zcu.cz . Při pokusech v demo portálu se nemusíte bát cokoliv zadat, smazat či modifikovat - nemůžete nic pokazit.